- Komerční sdělení-PR články

Padání vlasů u žen – alopecie

Ženy se však nejčastěji se zvýšeným vypadáváním vlasů setkají po...

Kos 

Kos je druh ptáka, který patří mezi nejrozšířenější na...

Jak co nejvýhodněji nakoupit přes internet

V dnešní době jsme zahlceni nabídkami, letáky, reklamami a všemožnými marketingovými praktikami,...

Na co se zeptat první den v novém zaměstnání

Přestože na pracovním pohovoru by se každý měl snažit klást...

Co dělat, když vás kolegové v práci pomlouvají

Každý kolektiv je do jisté míry semeništěm pomluv a spiknutí – taková je...

Svépomocná předělávka vám ušetří kopec peněz

Oblíbený pořad Nové bydlení se v neděli vrátilo na obrazovky televize JOJ s premiérovými částmi, ve kterých budeme opět shánět ideální nemovitosti.

Pro začátek jsme si však pro vás připravili takzvané „Návraty“. V rámci nich jsme zmapovali, jak se v otázce hledání svého nového bydlení posunuli někteří z našich účinkujících. Hned na úvod se nám představili zamilovaní, kteří se v průběhu roku nestihli jen zabydlet, ale také vystrojit svatbu a počít vytoužené děťátko. Když si své hnízdečko lásky teprve hledali prostřednictvím naší relace, šikovná architektka Lucka jim vytvořila důmyslnou vizualizaci, na jejímž základě by konkrétní byt mohli předělat.

Právě to byl jeden z důvodů, pro které se rozhodly pro danou nemovitost. „Byl za tím Lucčin návrh, který nás přesvědčil, že se to dá předělat a změnit dispozice. Něco jsme určitě použili, ale některé věci jsme vzhledem k financím, protože by to o dost prodražilo rekonstrukci, vypustili,“ řekl majitel bytu. Menší problém s financemi způsobil, že se novomanželé snažili většinu předělávky zrealizovat svépomocí. Vlastnoručně si zrestaurovali starožitný 70letý konferenční stolek i jídelní stůl. S pomocí dobrých známých a přátel se jim podařilo nainstalovat také kuchyňskou linku, což jim ušetřilo značnou částku s finančního rozpočtu.

- Komerční sdělení-live magazin