- Komerční sdělení-PR články

Padání vlasů u žen – alopecie

Ženy se však nejčastěji se zvýšeným vypadáváním vlasů setkají po...

Kos 

Kos je druh ptáka, který patří mezi nejrozšířenější na...

Jak co nejvýhodněji nakoupit přes internet

V dnešní době jsme zahlceni nabídkami, letáky, reklamami a všemožnými marketingovými praktikami,...

Na co se zeptat první den v novém zaměstnání

Přestože na pracovním pohovoru by se každý měl snažit klást...

Co dělat, když vás kolegové v práci pomlouvají

Každý kolektiv je do jisté míry semeništěm pomluv a spiknutí – taková je...

Jednou ji zkusíte a už to bez ní nebude ono: Tuto výbavu k vodě musí mít každý

Letní dovolená nemusí být jen o opalování a stavění hradů z písku. Inspirujte se vodními sporty a aktivitami, které zabaví celou rodinu.

Nezáleží na tom, jestli léto plánujete strávit na chatě u jezera nebo na mořské pláži zalité sluncem. S volným časem u vody máte nejlepší příležitost vyzkoušet něco nového. Co by nemělo chybět na seznamu vašich dovolenkových aktivit?

Paddleboarding – skvělý trénink i relax
Paddleboarding je nenáročný sport vhodný pro všechny věkové kategorie, při kterém zažijete spoustu zábavy. Při paddleboardingu stojíte na prkně, který vypadá jako surf, ak pohybu vpřed používáte dlouhé pádlo. Zní to jednoduše? Nenechte se splést, tento sport dá vaší kondičce pořádně zabrat!

Paddleboarding má kořeny na Havaji, ale zájem o něj roste iu nás. K popularitě tohoto sportu přispěla zejména možnost používat nafukovací paddleboard. Jeho předností je, že jej jednoduše přenesete na jakékoli místo, je skladný, lehký a ideální pro začátečníky.

Denní kemp nejen pro děti
Stanování během dne je skvělou aktivitou pro každého, kdo miluje přírodu, ale nechce se vzdát pohodlného nočního spánku. Stan vám poskytne stín během horkých slunečných dnů, vytvoří místo pro dětské hry a poslouží k odložení všech vašich věcí, když půjdete osvěžit do vody.

Pokud vás stanování láká, vyměňte slunečník za kempový stan 2 Seconds. Jeho hlavní výhodou je řízený systém skládání, díky kterému se smontuje i složí během pár vteřin. V cestovním obalu zabere jen minimum místa, takže se s ním můžete bez problémů přesouvat tak často, jak potřebujete.

Zabavte se při nádechovém potápění
Milovníci podvodného světa si ho nesmějí nechat ujít. Ať už toto léto strávíte u moře nebo u jezera, potápění bude zábavnou i edukační aktivitou. Pozorujte bohatý zelený porost, různé druhy ryb nebo zajímavé kamenné útvary – množství vodních krás byste ze břehu nikdy neviděli.

Pokud jste dobrým plavcem, k rekreačnímu potápění v mělkých vodách nebudete potřebovat dýchací přístroj ani neopren. Ve výbavě by vám ovšem neměly chybět kvalitní plavecké brýle, do kterých vám nebude téct voda. Díky této inovaci nastavování plaveckých brýlí nebude zdlouhavý proces, nastavíte je pouhým otočením.

Na vodní dobrodružství se už jistě těší i ti nejmenší. Dětské rukávky s pasem je budou provázet všemi hrami a aktivitami, do kterých se pustíte. Design rukávníků umožní dětem od 2 do 6 let pohodlně plavat ve vertikální i horizontální poloze.

Objevujte nová místa na kajaku
Kajakování patří mezi nejoblíbenější vodní sporty všech dobrodruhů. Na malém plavidle můžete zažít adrenalin na říčních tocích i klidné, romantické veslování na jezeře. Při cestování budete mít příležitost prozkoumat ostrůvky, zátoky, skryté laguny i jeskyně. Z dovolené si jistě přinesete nezapomenutelné zážitky.

Sjíždění řek nebo zkoumání vodních hladin na kajaku může zažít každý. Na cesty je ideální nafukovací kajak pro 2 až 3 osoby, který snadno zpracete do kufru auta a rozložíte již za pár minut.

Poznávejte vesmír nad vámi
Zajímavé objevy vás čekají nejen na dně jezera. Večerní relax pod hvězdami bude mít zcela jinou atmosféru, pokud se vám podaří vzdálit od hustě obydlených oblastí a pozorovat oblohu nad vodní plochou, kde vám koruny stromů nebudou bránit ve výhledu.

Jedním z nejzajímavějších období je příchod meteorického roje Perseid v srpnu, zázraky na obloze však můžete vidět kdykoli během roku. Nezapomeňte si přibalit stan a spací pytel, abyste pod hvězdami mohli strávit celou noc.

Pro čtyřčlennou rodinku je ideální kempinkový stan Arpenaz se dvěma ložnicemi a prostornou předsíní.

Nechcete ztrácet čas montáží stanu? Do kempu i volné přírody se hodí praktický hamak Comfort pro dvě osoby. Tato alternativa lůžka je pohodlná a prostorná, snadno se montuje a můžete jej použít i v terénu, ve kterém nelze postavit stan.

- Komerční sdělení-live magazin