- Komerční sdělení-PR články

Padání vlasů u žen – alopecie

Ženy se však nejčastěji se zvýšeným vypadáváním vlasů setkají po...

Kos 

Kos je druh ptáka, který patří mezi nejrozšířenější na...

Jak co nejvýhodněji nakoupit přes internet

V dnešní době jsme zahlceni nabídkami, letáky, reklamami a všemožnými marketingovými praktikami,...

Na co se zeptat první den v novém zaměstnání

Přestože na pracovním pohovoru by se každý měl snažit klást...

Co dělat, když vás kolegové v práci pomlouvají

Každý kolektiv je do jisté míry semeništěm pomluv a spiknutí – taková je...

Ošarpaný byt v původním stavu změnil k nepoznání

V pořadu Nové bydlení si tentokrát hledal ideální nemovitost sedmadvacetiletý Filip, který se chce osamostatnit a přestěhovat se do Nitry.

Přestože pracuje v Tlmačích, město pod Zoborem ho láká svým ruchem a pulzujícím životem. Snil o dvoupokojovém bytě v blízkosti centra o rozloze kolem 50 metrů čtverečních. Rozpočet si na začátek stanovil na 80 tisíc eur, což viděl moderátor Vlado Voštinár jako menší problém. Ceny nemovitostí totiž v Nitře za poslední roky výrazně stouply. Nebylo by to ovšem Nové bydlení, kdyby se nepodařilo najít něco, podle představ klienta. Jednou z nabídek byl také příjemný byt, který je od centra vzdálen přibližně pět minut pěšky.

Velkou nevýhodou byl ovšem fakt, že je v původním stavu. Daná nemovitost nebyla nikdy rekonstruována a tak by bylo nezbytné investovat spoustu peněz do předělávky. Jelikož mladík si to neuměl představit, na pomoc jsme si zavolali našeho šikovného architekta Baliho. Ve vizualizaci, kterou si pro nás připravil, jsme viděli, že ošarpaný byt změnil k nepoznání. Staromódní nábytek nahradily moderní kousky a byt okamžitě dýchal jinou atmosférou. Architekt vyčíslil rekonstrukci na 20 tisíc eur, což by s cenou bytu 61 200 € o něco překročilo zadaný rozpočet. Filip však neviděl nevýhodu ani tak v ceně, jako v umístění bytu. „Dvoizbák“ se totiž nachází v přízemí. Zda se pro něj rozhodne, ukáže až čas.

- Komerční sdělení-live magazin