- Komerční sdělení-PR články

Padání vlasů u žen – alopecie

Ženy se však nejčastěji se zvýšeným vypadáváním vlasů setkají po...

Kos 

Kos je druh ptáka, který patří mezi nejrozšířenější na...

Jak co nejvýhodněji nakoupit přes internet

V dnešní době jsme zahlceni nabídkami, letáky, reklamami a všemožnými marketingovými praktikami,...

Na co se zeptat první den v novém zaměstnání

Přestože na pracovním pohovoru by se každý měl snažit klást...

Co dělat, když vás kolegové v práci pomlouvají

Každý kolektiv je do jisté míry semeništěm pomluv a spiknutí – taková je...

Správa mateřských škol: Inovativní řešení pro efektivnější fungování

Informační systém umožňuje automatizaci a zjednodušení administrativních úkonů, které jsou pro chod školky klíčové. Díky tomu je ředitelům a pedagogům umožněno věnovat více času tomu, co je opravdu důležité – vzdělávání dětí.

Informační systém pro mateřské školy

Informační systém pro mateřské školy je efektivním nástrojem, který si oblíbí ředitelé, zaměstnanci, ale i rodiče. Jde o komplexní řešení, díky kterému bude správa mateřské školy jednodušší – každodenní administrativa a organizace tak zabere méně času. Do systému lze snadno zadávat důležité informace o dětech, třídách, vzdělávacích aktivitách a mnoho dalšího. Data tak máte vždy k dispozici, lze je snadno aktualizovat a udržet si tak přehled.

Správa mateřských škol

Aplikace pro mateřské školy poskytuje ředitelům školek přehledný a intuitivní nástroj. Systém umožňuje správu docházky dětí, s využitím čipových karet může být zajištěna elektronická docházka. Omluvenky najdete přehledně na jednom místě, systém navíc informuje i kuchařky. Aplikace si poradí i s plánováním směn, reporty a fakturami. Například automaticky vypočte školné a vygeneruje podklady pro platbu. Má mnoho funkcí, díky kterým je správa mateřských škol hračka.

Aplikace pro školky

Využívání aplikace pro školky má řadu výhod. Nejenže výrazně usnadňuje administrativu, ale také umožňuje efektivní a jednoduchou komunikaci s rodiči. Jde o spolehlivý komunikační kanál, kde navíc rodiče najdou všechny důležité informace o dění ve školce. Školka online umožňuje rodičům přístup k fotografiím, informacím o aktivitách, a navíc může sloužit jako praktická elektronická nástěnka – přístupná kdykoli a odkudkoli.

Aplikace je perfektním nástrojem, který umožňuje spolupráci mezi pedagogy a rodiči. Poskytuje ředitelům snadné řešení administrativy, zatímco rodičům nabízí přehled o vzdělávání jejich dětí.

- Komerční sdělení-live magazin